O firmie Einsal East Sp. z o.o.

Einsal East Sp. z o.o. jest firmą wyspecjalizowaną w produktach i usługach dla energetyki, lotnictwa, petrochemii oraz innych kluczowych gałęzi przemysłu. Firmę w 2006 roku od podstaw stworzyła grupa inżynierów i menadżerów od lat związana z branżą energetyczną.

W 2010 roku, firma została dokapitalizowana wchodząc do grupy przemysłowej niemieckiego producenta stali Walzwerke Einsal GmbH, jednej z wiodących w świecie firm oferujących produkty ze stali specjalnych.
Einsal East Sp. z o.o. reprezentuje na wyłączność w Polsce wszystkie podmioty powiązane w ramach grupy kapitałowej Walzwerke Einsal GmbH.

Nasza firma posiada wyspecjalizowane biuro konstrukcyjne zaangażowane głównie w proces odtwarzania dokumentacji wykonawczej części zamiennych maszyn przepływowych takich jak łopatki turbin, dysze, tarcze kierownicze, oferując ich kompletną realizację od konceptu do gotowego produktu w metalu.

Łopatki turbin wykonujemy z najwyższej jakości nowych materiałów turbinowych takich jak stale martenzytyczne, stale austenityczne, stopy niklu oraz stopy tytanu.
Einsal East - O firmie - Aktualności - Do pobrania - Partnerzy - Kontakt
Copyrights © 2012 Einsal East. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group